GOFRET Testi

Murat Eray KORKMAZ

Teknolojiyi sever. Okur, yazar; gezer, tozar; tırmanır, fotoğraf çeker; bol yer, bol içer.

Bunlara da Göz At...

6 Yorum

 1. tunahan dedi ki:

  çok mantıklı :D. yurtdışında yaşam hakkında güzel bir kaynak olacağa benziyor :D

 2. Mehmet Özdemir dedi ki:

  Çok güzel bi yazı olmuş tebrik ederim. Bende 2012-2013 güz döneminde budapestedeydim. Okurken o kadar eğlendim ve anlattıkların bana o günlerimi tekrardan yaşattı. Ben de her seferinde evden alışverş için çıktığımda bile çanta veya poşet almayı unuturdum. Gerçekten poşete para vermek can sıkıcı :) Bu güzel yazın için teşekkürler. yazmaya da ayrı bir kabiliyetin var bence değerlendir.

  • MeraK dedi ki:

   İlgin için teşekkürler Mehmet.

   Poşet olayı çok derin izler bırakıyor insanda. Türkiye’ye döndükten sonra bile evden çıkarken çantaya poşet atma ihtiyacı hissettim bir süre. Nasıl içe oturmuşsa artık :)

   • mehmet dedi ki:

    Aslında güzel bir uygulama çevre kirliliğini önlemek için sanırım. Ama alışık olmadığımız içinbiraz garip geldi ve posete o fiyatları ödemek can sıkıcı bir durum.

    Ayrıca diğer yazılarının da çoğunu okudum. Gazetecilik falan mı okuyosun. Yazarlık deneyimin var mı? Gerçekten taktir edilesi bir uslubun var.

    • MeraK dedi ki:

     Bahsettiğin gibi faydalı bir şey ve alışkanlığa bakıyor. İlk başlarda kızıp etsen de alıştıktan sonra gayet mantıklı geliyor. Zamanında dediğim gibi DiaSA’nın uygulamasına kızmıştım ama uzun süre maruz kalıp, görünce hak veriyor insan. Bizde se uygulansa desteklerim kesinlikle.

     Beğenin için de tekrardan teşekkürler. Makina Mühendisliği okudum. Sanırım bölümdeki sosyal eksikliği bu şekilde dışa vuruyoruz :)

 3. İpek İpek dedi ki:

  Yazınızı okurken çok eğlendim :) Tüm Macaristan yazılarınızı okuyup bitiricem bu gece sanırım :)) Kısmet olursa oraya okumak için geleceğim :) Şimdiden çok teşekkürler bu bilgiler hayatımı kurtaracak :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: