Adım adım Viyana

Murat Eray KORKMAZ

Teknolojiyi sever. Okur, yazar; gezer, tozar; tırmanır, fotoğraf çeker; bol yer, bol içer.

Bunlara da Göz At...

5 Yorum

 1. pinar dedi ki:

  Viyana budapeşte roma yapmayı düşünüyorum. Öok faydalı oldu. Özellikle tren bileti meselesi. Paylaşım için teşekkürler.

 2. Ayfer dedi ki:

  Merhaba ben önce Viyana ya gideceğim viyanada 3 gün kalacağım ve trenle budapeşteye gideceğim . Bu seyahati tek başına gerçekleştireceğim. İngilizcem de süper degıl. Tren biletini önceden almak gereklimi ? Karışık mı açıkçası biraz çekiniyorum.

  • Murat Eray KORKMAZ dedi ki:

   Tren istasyonundan rahatlıkla alabilirsiniz. Yolculuktan 1 gün önce gardaki gişelerden biletlerinizi alabilirsiniz. Önceden almanıza -bence- gerek yok. Trenler genelde boş oluyor, yer sıkıntısı olmuyor. Şimdiden iyi eğlenceler, iyi tatiller. :)

 3. Zekiye dedi ki:

  Merhaba uçağımız viyanaya akşam iniş yapıyor ve sabah viyanadan budapeşteye tren ile geçiş yapacağız. Sizce hangi bölgede konaklamalı ve viyanadan hangi tren istasyonundan budapesteye geçebiliriz? Hangisi bizim için daha kolay olur valizleri de düşünürsek? Çok teşekkürler

  • Murat Eray KORKMAZ dedi ki:

   Ben Viyana’daki Westbahnhof’tan trene binmiştim. Diğer istasyonlardan tren gidiyor mu bakmak lazım. Ama westbahnhof hem konum hem de ulaşım olarak gayet merkezi bir konumda burayı kullanabilirsiniz. Hem yakınında güzel bir hostel de (Wombat’s) mevcut konaklama düşünüyorsanız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: